Hottest Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


HOTTEST Boy Band
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cine este femeia ideala pentru Junho?

In jos 
AutorMesaj
Sojy
Fondator
Fondator
Sojy


Mesaje : 310
Data de inscriere : 31/01/2011
Varsta : 32
Localizare : Constanta

Cine este femeia ideala pentru Junho? Empty
MesajSubiect: Cine este femeia ideala pentru Junho?   Cine este femeia ideala pentru Junho? Icon_minitimeMar Mar 20, 2012 10:49 am

Cine este femeia ideala pentru Junho? Dcd17710

Junho de la 2PM a fost întrebat: "Care este tipul ideal de fata potrivit tie?" La filmarile pentru CSM Music ", “That Female Writer, That Male Producer", pe 16 martie. Junho iniţial a răspuns "Nu este o actrita din Coreea de Sud. Tipul meu ideal de fata este o străina. "

El a continuat, "Toate actritele coreene sunt destul de, talentate, şi fermecătore, aşa că este greu de spus care ar fi genul meu ideal. Tipul meu ideal este Scarlett Johansson. "

Junho, de asemenea, a spus, "Printre cantaretele coreene , tipul meu ideal este Hyori Lee.Tipul ideal de fata pentru mine este cineva care ma poate conduce. "

Episodul din “That Female Writer, That Male Producer”,in care apar Junho si actrita Kim So Eun în calitate de invitaţi va fi difuzat pe 24 martie.

Source: http://www.soompi.com
Sus In jos
https://hottest.forummotion.com
 
Cine este femeia ideala pentru Junho?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Junho si actrita Kim So Eun vor colabora pentru "Music and Lyrics"
» Junho refuza zilele de vacanta pentru a merge voluntar in Ethiopia
» Junho colaboreaza cu starul Vanness pentru OST-ul dramei thailandeze "Chocolate Tiamo"
» Kim So Eun crede ca Junho este HOT
» Junho este un foarte bun gentleman cu Kim So Eun

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hottest Romania :: Forum 2PM :: News-
Mergi direct la: