Hottest Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


HOTTEST Boy Band
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Junho colaboreaza cu starul Vanness pentru OST-ul dramei thailandeze "Chocolate Tiamo"

In jos 
AutorMesaj
Sojy
Fondator
Fondator
Sojy


Mesaje : 310
Data de inscriere : 31/01/2011
Varsta : 32
Localizare : Constanta

Junho colaboreaza cu starul Vanness pentru OST-ul dramei thailandeze "Chocolate Tiamo" Empty
MesajSubiect: Junho colaboreaza cu starul Vanness pentru OST-ul dramei thailandeze "Chocolate Tiamo"   Junho colaboreaza cu starul Vanness pentru OST-ul dramei thailandeze "Chocolate Tiamo" Icon_minitimeVin Mar 30, 2012 4:02 am

Junho colaboreaza cu starul Vanness pentru OST-ul dramei thailandeze "Chocolate Tiamo" 20120341
Junho continuă să-şi extindă activităţile sale în străinătate, el canta acum pentru o drama din Taiwan intitulata "Tiamo Chocolate" cu Vanness!

JYP Entertainment a anuntat, " Junho a colaborat cu Starul Vanness " la piesa" Tiamo chocolate" pentru filmul"Invincibility".După lansarea single-lui, ei vor fi fotografiaţi, de asemenea si vor face si un videoclip în Taiwan. "

Pentru cei nefamiliarizaţi cu Vanness,acesta este un artist de divertisment din Taiwan. Dupa ce a ajuns faimos, prin versiunea taiwaneza a"Boys over flowers", el a devenit un cântăreţ şi actor de popularitate imensă în toată Asia. Drama, "Chocolate Tiamo", este o poveste de dragoste adolescenta.

Vanness a comentat astfel, "am lucrat cel mai mult cu privire la producţia mea cu Junho , şi astept într-adevăr cu nerăbdare pentru filmarea videoului muzical. Pronunţia lui Junho in chineza a fost aproape perfecta, care de fapt ma surprins, am avut de lucru cu el dar a fost minunat. "

Junho a adăugat, "Mă bucur că pot lucra cu Vanness, prin muzica, si eu sunt, de asemenea, nerabdator pentru filmare videoclipului."

Check out cântecul de mai jos!
Sus In jos
https://hottest.forummotion.com
 
Junho colaboreaza cu starul Vanness pentru OST-ul dramei thailandeze "Chocolate Tiamo"
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Junho in Africa
» Kim So Eun crede ca Junho este HOT
» Junho isi arata speciala jacheta
» Junho si actrita Kim So Eun au lansat "Sad Love"
» Junho şi Kim So Eum, "Love Sad" urca in topuri

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hottest Romania :: Forum 2PM :: News-
Mergi direct la: