Hottest Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


HOTTEST Boy Band
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Kim So Eun crede ca Junho este HOT

In jos 
AutorMesaj
Sojy
Fondator
Fondator
Sojy


Mesaje : 310
Data de inscriere : 31/01/2011
Varsta : 32
Localizare : Constanta

Kim So Eun crede ca Junho este HOT Empty
MesajSubiect: Kim So Eun crede ca Junho este HOT   Kim So Eun crede ca Junho este HOT Icon_minitimeLun Apr 09, 2012 1:23 pm

Kim So Eun crede ca Junho este HOT F8c2f110

În timpul episodului din 8 aprilie la CSM Music "Music & Lyrics", Junho a arătat de ce este considerat unul dintre domnii de top din industria muzicala. Junho a condus alaturi de colega lui Kim So Eun aşezata în scaunul pasagerului in drum spre camping pentru ultima lor producţie muzicala.

În timp ce el conducea, cu toate acestea, masina loveste pe drum, ceea ce il face Junho sa isi întindă braţul pentru a o apara pe Kim So Eun sa nu se raneasca. El ii spune, "Oh, îmi pare rău. Maşina sa oprit brusc ", iar Kim So Eun reacţionează cu jena. Aceasta cauzeaza un moment de tăcere, care creează o atmosferă ciudată între cele două staruri.

Mai târziu, Kim So Eun se arată într-un interviu separat, comentand acel moment. "El m-a făcut sa-mi dau seama că într-adevăr a încercat să mă protejeze. Am crezut că e foarte viril ... e HOT ", a spus ea.

Acest lucru poate explica de ce Taecyeon a pus la îndoială relaţia dintre Junho şi Kim Eun Deci, săptămâna trecută. La data de 6 aprilie, primul Twitter care l-a postat Junho cum că s-ar simţi ca şi cum ar avea o intalnire, la care Taecyeon a răspuns prin întrebarea: "Oare după "Music and Lyrics"?"

Junho şi Kim So Eun a jucat în Music MBC "Music & Lyrics" ca cuplu.Ultimul episod a fost difuzat pe 7 aprilie.
Kim So Eun crede ca Junho este HOT 740b9310




Source:soompi
Sus In jos
https://hottest.forummotion.com
 
Kim So Eun crede ca Junho este HOT
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Junho vrea sa aiba iubita,Taecyeon crede ca ar fii Kim So Eun
» Junho in Africa
» Junho este un foarte bun gentleman cu Kim So Eun
» Junho isi arata speciala jacheta
» Junho si actrita Kim So Eun au lansat "Sad Love"

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hottest Romania :: Forum 2PM :: News-
Mergi direct la: