Hottest Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


HOTTEST Boy Band
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Junsu de la 2PM le spune fanilor sa nu se ingrijoreze

In jos 
AutorMesaj
Sojy
Fondator
Fondator
Sojy


Mesaje : 310
Data de inscriere : 31/01/2011
Varsta : 32
Localizare : Constanta

Junsu de la 2PM le spune fanilor sa nu se ingrijoreze Empty
MesajSubiect: Junsu de la 2PM le spune fanilor sa nu se ingrijoreze   Junsu de la 2PM le spune fanilor sa nu se ingrijoreze Icon_minitimeJoi Ian 26, 2012 3:17 am

Junsu de la 2PM le spune fanilor sa nu se ingrijoreze 2pm-ju11

Junsu vrea sa asigure fanii că este bine şi să nu isi faca griji in legatura cu el. La data de 26 ianuarie, Junsu tweeted: "N-am ştiut ce înseamnă să fii mereu recunoscator pentru ceea ce ai, dar îmi dau seama acum cât de recunoscator sunt să am familia de partea mea." El a urmat cu: "Acum trebuie să fiu mai puternic ca un tată nou in familia mea. Vă mulţumesc tuturor pentru rugăciunile pentru tatăl meu. Nu trebuie să vă faceţi griji cu privire la mine. Voi deveni mai puternici! " Trecerea brusca de la Junsu la Tatăl lui a fost un şoc pentru toată lumea pe 19 ianuarie, multe vedete cat si fani au trimis condoleante familiei acestuia.
Sus In jos
https://hottest.forummotion.com
 
Junsu de la 2PM le spune fanilor sa nu se ingrijoreze
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Nichkhun spune ca nu va mai lua gustari la ore tarzii cand va avea iubita
» Noua frizura a lui Nichkhun a atras atentia fanilor
» Taecyeon ureaza fanilor un Happy Merry White Day
» Tatal lui Junsu a murit
» Urarile lui Junsu de ziua lui

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hottest Romania :: Forum 2PM :: News-
Mergi direct la: