Hottest Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


HOTTEST Boy Band
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Tatal lui Junsu a murit

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Sojy
Fondator
Fondator
Sojy


Mesaje : 310
Data de inscriere : 31/01/2011
Varsta : 32
Localizare : Constanta

Tatal lui Junsu  a murit Empty
MesajSubiect: Tatal lui Junsu a murit   Tatal lui Junsu  a murit Icon_minitimeLun Ian 23, 2012 5:31 am

Tatal lui Junsu  a murit Tumblr10

JYP Entertainment a lansat o declaraţie oficială care dezvăluie faptul că tatăl lui Jun de la 2PM a murit la vârsta de 59, din cauza unui atac de cord brusc. Rapoartele spun ca pe 19 ianuarie, Junsu a primit un telefon şi a plecat imediat la spital în Daegu, dar , din păcate, a ajuns prea târziu să-şi petreacă ultimele momente cu tatăl său.Junsu a fost văzut plângând pe tot parcursul zilei, la înmormântare acasă, cu prietenii si colegii sai de la JYPE, a fost sustinut şi au fost alături de el. Ceremonia de înmormântare a fost programată pe 21 . 2PM Romania ar dori să transmită condoleanţe profunde pentru a Junsu şi familiei lui.
Sus In jos
https://hottest.forummotion.com
Ana
Newbie
Newbie
Ana


Mesaje : 20
Data de inscriere : 05/02/2011
Varsta : 26
Localizare : Bacau

Tatal lui Junsu  a murit Empty
MesajSubiect: Re: Tatal lui Junsu a murit   Tatal lui Junsu  a murit Icon_minitimeMar Ian 24, 2012 1:00 pm

Condoleante lui si familiei sale! Am aflat si eu zilele trecute despre acest eveniment regretabil si chiar m-am intristat profund gandindu-ma la suferinta pe care o resimte acum bietul Junsu... nici macar nu-mi pot imagina cum e sa-ti pierzi unul din parinti...
Ma bucur mult sa aud ca asa cum era de asteptat colegii si prietenii sai i-au fost alaturi,probabil acum are nevoie de ei mai mult decat oricand...
Sus In jos
Sojy
Fondator
Fondator
Sojy


Mesaje : 310
Data de inscriere : 31/01/2011
Varsta : 32
Localizare : Constanta

Tatal lui Junsu  a murit Empty
MesajSubiect: Re: Tatal lui Junsu a murit   Tatal lui Junsu  a murit Icon_minitimeMar Ian 24, 2012 2:18 pm

intradevar este groaznic si chiar are nevoie de sprijinul nostru si nu numai ci de al tuturor prietenilor si fanilor :(
fii puternic Junsu!!!
Sus In jos
https://hottest.forummotion.com
Continut sponsorizat





Tatal lui Junsu  a murit Empty
MesajSubiect: Re: Tatal lui Junsu a murit   Tatal lui Junsu  a murit Icon_minitime

Sus In jos
 
Tatal lui Junsu a murit
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Urarile lui Junsu de ziua lui
» Junsu va prezinta noul sau catelus
» Jo Kwon si Junsu fac o poza impreuna
» Junsu si Taecyeon sunt gemeni?
» Junsu primeste condoleante pe Twitter

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hottest Romania :: Forum 2PM :: News-
Mergi direct la: