Hottest Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


HOTTEST Boy Band
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Junho dezvaluie ca mama lui i-a recomandat o operatie de dublare a pleoapelor

In jos 
AutorMesaj
Sojy
Fondator
Fondator
Sojy


Mesaje : 310
Data de inscriere : 31/01/2011
Varsta : 32
Localizare : Constanta

Junho dezvaluie ca mama lui i-a recomandat o operatie de dublare a pleoapelor  Empty
MesajSubiect: Junho dezvaluie ca mama lui i-a recomandat o operatie de dublare a pleoapelor    Junho dezvaluie ca mama lui i-a recomandat o operatie de dublare a pleoapelor  Icon_minitimeLun Apr 02, 2012 11:15 pm

Junho dezvaluie ca mama lui i-a recomandat o operatie de dublare a pleoapelor  20120413
Junho a dezvaluit că mama sa i-a sugerat că el ar trebui supus unei operatii chirurgicale de dublare a pleoapelor.

Idolii grupului 2PM au avut cea mai tare intalnire ‘2PM’s Hottest Party‘de la Universitatea din Kyunghee la 1 aprilie, cu fanii lor.

La acest eveniment, membrii s-au transformat în experţi de tot felul, ajutând fanii lor de a rezolva problemele de care s-au preocupat. Junsu a devenit un expert de limbă tradiţionala, Chansung a devenit un expert în sănătate, Wooyoung a devenit un expert de auto-studiu, Nichkhun expert in relaţii, şi Junho transformat într-un expert de stil.

Un membru al audienţei, care nu a trecut prin operatia hirurgicala de dublare a pleoapelor a cerut membrilor parerea ca ea ce ar trebui să facă, iar Junho încurajat a spus, "Poti fi respectata de către alte persoane, chiar si fără pleoape duble. Când am fost elev de liceu, mama mea a sugerat că ar trebui sa fac operatia de chirurgie pentru dublarea pleoapelor ", ceea ce a surprins toţi fanii din public.

"Toţi membrii din familia mea si-au dubla pleoapele, dar eu am doar una dublata", a continuat el. "Mama mea a sugerat ca ar trebui sa am interventii chirurgicale. Am doar una pe partea stângă, pentru că am exersat facandu-mi cu mana eu. "

Source & Image : Newsen via Nate
Sus In jos
https://hottest.forummotion.com
 
Junho dezvaluie ca mama lui i-a recomandat o operatie de dublare a pleoapelor
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Junho dezvaluie o noua poza impreuna cu el si pisica lui "Baby"
» 2PM dezvaluie MV-ul pe japoneza pentru “I’m Your Man”
» 2PM dezvaluie MV-ul pentru Coca Cola Open For Happiness
» Junho in Africa
» Kim So Eun crede ca Junho este HOT

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hottest Romania :: Forum 2PM :: News-
Mergi direct la: