Hottest Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


HOTTEST Boy Band
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Juno de la 2PM a incarcat o veche poza impreuna cu el si Seulong de la 2AM

In jos 
AutorMesaj
Sojy
Fondator
Fondator
Sojy


Mesaje : 310
Data de inscriere : 31/01/2011
Varsta : 32
Localizare : Constanta

Juno de la 2PM a incarcat o veche poza impreuna cu el si Seulong de la 2AM Empty
MesajSubiect: Juno de la 2PM a incarcat o veche poza impreuna cu el si Seulong de la 2AM   Juno de la 2PM a incarcat o veche poza impreuna cu el si Seulong de la 2AM Icon_minitimeMar Mar 13, 2012 3:11 am

Juno de la 2PM a incarcat o veche poza impreuna cu el si Seulong de la 2AM 20120235

O fotografie veche cu Junho de la 2PM şi Seulong de la 2am a atras recent atenţia netizens.

Pe 11 martie, Junho a împărtăşit fotografia de mai jos prin intermediul paginii oficiale de Twitter.

Ambele sunt cântăreţi stagiari , Seulong se uitat în aparatul de fotografiat în timp ce timidul Junho se uita departe.

Seulong care a văzut fotografia a comentat, "Deschide ochii", zambind la Junho, în timp ce Junho a adăugat, "Care sunt cele două fete noi? Deci, bronz de prost gust ", cauzand netizens sa rada.

Fanii lor, care au chicotit de coafurile băieţilor au comentat, "Ambii sunt atât de drăguţi", "Băieţii, sunt atât de tacky", şi mai multe.
Juno de la 2PM a incarcat o veche poza impreuna cu el si Seulong de la 2AM 20120324

Source & Image: Junho’s Twitter
Sus In jos
https://hottest.forummotion.com
 
Juno de la 2PM a incarcat o veche poza impreuna cu el si Seulong de la 2AM
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Jo Kwon si Junsu fac o poza impreuna
» Junho dezvaluie o noua poza impreuna cu el si pisica lui "Baby"
» Seulong si Taecyeon isi impresioneaza fanii cu un "photo shoot"
» Junho si Jokon de la 2AM ne arata o poza cute cu ei
» Taecyeon impreuna cu Blue Bears au scos MV-ul pentru "Wings"!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hottest Romania :: Forum 2PM :: News-
Mergi direct la: