Hottest Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


HOTTEST Boy Band
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 2PM incheie cele 7 luni de ‘Hands Up Asia Tour’

In jos 
AutorMesaj
Sojy
Fondator
Fondator
Sojy


Mesaje : 310
Data de inscriere : 31/01/2011
Varsta : 32
Localizare : Constanta

2PM incheie cele 7 luni de ‘Hands Up Asia Tour’ Empty
MesajSubiect: 2PM incheie cele 7 luni de ‘Hands Up Asia Tour’   2PM incheie cele 7 luni de ‘Hands Up Asia Tour’ Icon_minitimeDum Mar 11, 2012 10:32 am

2PM incheie cele 7 luni de ‘Hands Up Asia Tour’ 20120320


2PM a petrecut şapte luni de călătorie în diferite ţări pentru "Hands Up Asia Tour". Acum în cele din urmă se apropie de sfârşit, iar membrii au dat fanilor lor un mesaj de adio pentru a încheia turneul lor de succes pentru totdeauna.

Pe 11 martie, Chansung a scris pe Twitter său, "Hands Up Asia Tour", "cele sapte luni au ajuns la final in sfarsit! Am invatat multe, si este un pic dezamăgitor că acest lucru se încheie, dar mă simt mândru că a fost un succes! Iubesc toti fanii mei pentru au fost in concert alaturi de noi. Şi această imagine este cu mine fara machiaj. "
2PM incheie cele 7 luni de ‘Hands Up Asia Tour’ 20120321

Junsu si Nichkhun , de asemenea, tweeted în limba engleză, astfel, "Fantastic! VA MULTUMIM PENTRU CA ATI FOST la concertul nostru. LOVE HK! ", Şi" Mulţumesc Hong Kong pentru aceasta noapte minunata! Ne vom aminti mereu de voi ~ şi vom veni din nou!Ne vedem în curând!! 2PM ♥ HOTTEST ".

Junho a încheiat "2PM ‘Hands Up Asia Tour ", care a fost planuit o jumătate de an, este acum pe sfarsite. Vă mulţumim pentru sprijin si va iubim foarte mult, sa nu fiti dezamagiti, noi vom merge intr-un alt turneu în curând ^ ^. "




Source + Photos: Chansung’s Official Twitter, Junsu’s Official Twitter
Sus In jos
https://hottest.forummotion.com
 
2PM incheie cele 7 luni de ‘Hands Up Asia Tour’
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» 2PM au avut 160,000 de fani in ‘Hands Up Asia Tour’
» Chansung ii doreşte lui Jay Park cele mai bune
» 2PM lanseaza videoclipul pentru “Hands Up”

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hottest Romania :: Forum 2PM :: News-
Mergi direct la: