Hottest Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


HOTTEST Boy Band
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Junho refuza zilele de vacanta pentru a merge voluntar in Ethiopia

In jos 
AutorMesaj
Sojy
Fondator
Fondator
Sojy


Mesaje : 310
Data de inscriere : 31/01/2011
Varsta : 32
Localizare : Constanta

Junho refuza zilele de vacanta pentru a merge voluntar in Ethiopia Empty
MesajSubiect: Junho refuza zilele de vacanta pentru a merge voluntar in Ethiopia   Junho refuza zilele de vacanta pentru a merge voluntar in Ethiopia Icon_minitimeSam Mar 03, 2012 1:36 am

Junho refuza zilele de vacanta pentru a merge voluntar in Ethiopia J0302-10

Junho a mers recent dintr-o activitate de voluntariat în Etiopia.Primul episod din "Project Global - Sharing" un nou program pe EBS, a fost difuzat recent de catre Junho.Episodul a prezentat călătoria lui Junho de voluntariat pentru a Etiopia, care a avut loc în ianuarie. Ce a surprins telespectatorii era că numeroasele sale zile de vacanta au scăzut pentru a lua parte la activitatea de voluntariat. Aceste zile de vacanta au fost primele zile oficiale de vacanta pentru Junho de la debutul său în urmă cu 4 ani. În Etiopia, Junho a fost capabil de a întâlni un copil care el a fost in secret sponsorizat anul trecut, şi a dăruit copilului cu un cadou surpriza. De asemenea, el sa întâlnit cu oameni care sufera de elefantiazis, o boala care cauzeaza picioarelor o piele groasă ca cea a unui elefant. El a împărtăşit mult timp cu ei cântând şi dansând împreună, unde a atins inima telespectatorilor. Netizens a comentat, "Am simţit o mulţime de emoţii in timp ce m-am uitat la Junho. Sper ca societatea noastra sa devina o societate plina de iubire"," Sper ca spectatori folosesc această ocazie pentru a deveni mai implicati cu voluntariatul şi pentru a simţi fericirea pe care o poate aduce pentru fiecare "," Inima mea a fost atinsa de cand m-am uitat la spectacol "şi, "s-a reflectat pe mine fericirea". Legat de stiri, "Sharing", va continua cu un proiect global prin care celebrităţile pot folosi darurile şi abilităţile lor de a răspândi dragostea.

Junho refuza zilele de vacanta pentru a merge voluntar in Ethiopia J0302-11

Source & Image: Newsen, Kuki News
Sus In jos
https://hottest.forummotion.com
 
Junho refuza zilele de vacanta pentru a merge voluntar in Ethiopia
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Junho si actrita Kim So Eun vor colabora pentru "Music and Lyrics"
» Cine este femeia ideala pentru Junho?
» Junho colaboreaza cu starul Vanness pentru OST-ul dramei thailandeze "Chocolate Tiamo"
» Real 2PM merge in spatele scenei la fan meeting-ul "2PM Hottest Party"
» 2PM dezvaluie MV-ul pe japoneza pentru “I’m Your Man”

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hottest Romania :: Forum 2PM :: News-
Mergi direct la: