Hottest Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


HOTTEST Boy Band
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Woo Young surprinde inima unui poliţist chinez

In jos 
AutorMesaj
Sojy
Fondator
Fondator
Sojy


Mesaje : 310
Data de inscriere : 31/01/2011
Varsta : 32
Localizare : Constanta

Woo Young surprinde inima unui poliţist chinez Empty
MesajSubiect: Woo Young surprinde inima unui poliţist chinez   Woo Young surprinde inima unui poliţist chinez Icon_minitimeJoi Mar 01, 2012 7:43 am

Woo Young surprinde inima unui poliţist chinez 20120310

Woo Young a capturat inima unui poliţist, la concertul lor din China. O imagine a fost recent încărcat pe un forum de comunitate online, cu titlul, "Poliţia de securitate publică face o fotografie lui Woo Young". Împreună cu post, persoana care a încărcat imaginea a scris, "Un poliţist chinez care a căzut in farmecul lui Young Woo, dar încă mai trebuie să se gândească la siguranţa oamenilor." Această imagine a fost luată atunci când 2PM a avut un concert în China pe data de 25 februarie pentru Hands Up Asia Tour’ ". Nu numai că tanarul Woo fura inimile fanilor tineri, de sex feminin, dar el a furat, de asemenea, inima unui poliţist de sex masculin. În imagine,este un poliţist îmbrăcat în verde care se ridică pentru a fi mai aproape de cantaret pentru a-i face o poza. Netizens a răspuns la această imagine spunand, "Am râs cu voce tare, de îndată ce am văzut această imagine", "Aceste imagini sunt explicite", şi "nu este prea aproape de el? El a mers să lucreze ca securitate, si s-a indragostit de Woo Young. "

Woo Young surprinde inima unui poliţist chinez 20120311

Source & Image: TV Report via Naver
Sus In jos
https://hottest.forummotion.com
 
Woo Young surprinde inima unui poliţist chinez
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Jang Woo Young
» Taecyeon scrie cântece pentru Son Ho Young si Kim Tae Woo?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hottest Romania :: Forum 2PM :: News-
Mergi direct la: