Hottest Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


HOTTEST Boy Band
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Nichkhun va juca intr-un film in Thailanda

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Sojy
Fondator
Fondator
Sojy


Mesaje : 310
Data de inscriere : 31/01/2011
Varsta : 32
Localizare : Constanta

Nichkhun va juca intr-un film in Thailanda Empty
MesajSubiect: Nichkhun va juca intr-un film in Thailanda   Nichkhun va juca intr-un film in Thailanda Icon_minitimeLun Ian 23, 2012 10:52 am

Nichkhun va juca intr-un film in Thailanda Nichkh11

Membru Nichkhun, va provoca intreaga lume jucand intr-un film. Nichkhun participă la cel mai nou proiect de filme GTH din Thailanda pentru a comemora aniversarea companiei la implinirea a 7 ani. El a fost filmat în Thailanda de la începutul lunii ianuarie. GTH este bine-cunoscut pentru filmele "Phobia2" , "Hello Stranger" şi "Bangkok Love Story Traffic." Acest proiect va fi format intr-un omnibus, si se va se va difuza in 3 povesti spuse de 3 directori. Nichkhun isi va face aparitia ca oaspete intr-unul din episoade, alături de un actor thailandez celebru, ca actor de sprijin unde ajută personajul principal sa redescopere sensul iubirii şi al vieţii. Deşi este pentru prima data pentru el, acesta a dovedit ca până acum a fi un lucrător pasionat şi dur, primind multe laude de la personal.

Nichkhun va juca intr-un film in Thailanda Nichkh13

Vorbind despre debutul ca actor de film, Nichkhun a spus, "A fost visul meu de a fi un actor, şi voi încerca sa fiu cel mai bun. In fiecare filmare am devenit mult mai ambiţios. Fiind în faţa unui aparat de fotografiat este cu adevărat diferit de a fi un cantaret. Prin urmare, eu trebuie să depun mult efort. Voi sta în faţa tuturor ca un actor . " Nichkhun va rămâne în Thailanda până la sfârşitul lunii ianuarie pentru filmare şi apoi se va intoarce către Coreea.
Sus In jos
https://hottest.forummotion.com
Ana
Newbie
Newbie
Ana


Mesaje : 20
Data de inscriere : 05/02/2011
Varsta : 26
Localizare : Bacau

Nichkhun va juca intr-un film in Thailanda Empty
MesajSubiect: Re: Nichkhun va juca intr-un film in Thailanda   Nichkhun va juca intr-un film in Thailanda Icon_minitimeMar Ian 24, 2012 1:36 pm

Foarte interesant,spre rusinea mea n-am stiut acest lucru,sunt sigura ca debutul sau va fi unul promitator.
Multumim pentru informatie!
Sus In jos
Sojy
Fondator
Fondator
Sojy


Mesaje : 310
Data de inscriere : 31/01/2011
Varsta : 32
Localizare : Constanta

Nichkhun va juca intr-un film in Thailanda Empty
MesajSubiect: Re: Nichkhun va juca intr-un film in Thailanda   Nichkhun va juca intr-un film in Thailanda Icon_minitimeMar Ian 24, 2012 2:08 pm

cu multa placere...ei bine fiind de origine thailandez el si aratand atat de bine are si acest micut talent Razz
Sus In jos
https://hottest.forummotion.com
Continut sponsorizat





Nichkhun va juca intr-un film in Thailanda Empty
MesajSubiect: Re: Nichkhun va juca intr-un film in Thailanda   Nichkhun va juca intr-un film in Thailanda Icon_minitime

Sus In jos
 
Nichkhun va juca intr-un film in Thailanda
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Corpul muscular in Thailanda al lui Taecyeon a impresionat pe netizens
» Nichkhun cel din ceara
» 2PM Nichkhun isi arata latura intunecata
» Nichkhun hartuit de un fan iar JYP obligat sa actioneze
» Nichkhun vrea o bucata din propria lui pizza

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hottest Romania :: Forum 2PM :: News-
Mergi direct la: