Hottest Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


HOTTEST Boy Band
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Junho in Africa

In jos 
AutorMesaj
Sojy
Fondator
Fondator
Sojy


Mesaje : 310
Data de inscriere : 31/01/2011
Varsta : 32
Localizare : Constanta

Junho in Africa Empty
MesajSubiect: Junho in Africa   Junho in Africa Icon_minitimeLun Ian 23, 2012 10:24 am

Junho in Africa Junho10

La data de 17 ianuarie, Junho a postat pe Twitter-ul sau, "In afara Etiopiei unde este prietenul meu ! Merg sa împărtăşesc multa dragoste si fericire. Mulţumesc tuturor celor care m-au sprijinit. 7 nopti, 8 zile in care am mers ~ ~ ke ke Pentru că eu sunt la dieta aici este doar jumatate din fata mea ~ ~ " Pe twitterul lui este postata o fotografie în care Junho ascunde jumătate din faţa zâmbitoare în spatele paşaportul lui şi biletul de avion. Membrii Fellow, Nichkhun şi Chansung au răspuns, "Junho-ya! Iti doresc mult noroc in munca ta de voluntar. ~ ^ ^ " "Bon voyaaaaaaage." Netizens a răspuns, "Eu stiu ca esti la dieta", "Unde este grăsimea, nu ai de ce sa pierzi in greutate~", "O jumatate de fata la dieta este draguta".

Sursa: Junho’s Twitter
Sus In jos
https://hottest.forummotion.com
 
Junho in Africa
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Kim So Eun crede ca Junho este HOT
» Junho isi arata speciala jacheta
» Junho si actrita Kim So Eun au lansat "Sad Love"
» Junho şi Kim So Eum, "Love Sad" urca in topuri
» Junho este un foarte bun gentleman cu Kim So Eun

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hottest Romania :: Forum 2PM :: News-
Mergi direct la: