Hottest Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


HOTTEST Boy Band
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Junsu primeste condoleante pe Twitter

In jos 
AutorMesaj
Sojy
Fondator
Fondator
Sojy


Mesaje : 310
Data de inscriere : 31/01/2011
Varsta : 32
Localizare : Constanta

Junsu primeste condoleante pe Twitter Empty
MesajSubiect: Junsu primeste condoleante pe Twitter   Junsu primeste condoleante pe Twitter Icon_minitimeLun Ian 23, 2012 10:01 am

Junsu primeste condoleante pe Twitter 2pm-ju10

Acum câteva zile, a fost raportat că tatal vocalistului principal al trupei 2PM Kim Junsu, a murit. De-a lungul ultimele zile, colegii şi prietenii săi, din industria muzicala, inclusiv OneWay‘s Young Sky, Koreea Youtube si starurile Cho Arden, Joo Brian şi multi altii i-au trimis condoleanţe sincere , prin intermediul site-ului de reţele sociale, Twitter. Pe 21 ianuarie, cantaretul Brian Joo tweeted: "Junsu-ah, să fie puternic. Mă voi ruga pentru tine. De asemenea ma doare inima. " În plus, Arden Cho a spus, "Îmi pare rău să aud:." (Ma voi ruga pentru familia ta Ţine-ţi capul sus Junsu " Membru de la 2PM Fellow, Taecyeon, a fost, de asemenea,intr-o stare de nervozitate si a cerut tuturor sa se roage pentru prietenul lui.


Sursa: Brian Joo Twitter Arden Cho Twitter
Sus In jos
https://hottest.forummotion.com
 
Junsu primeste condoleante pe Twitter
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Tatal lui Junsu a murit
» Urarile lui Junsu de ziua lui
» Junsu si Taecyeon sunt gemeni?
» Junsu de la 2PM le spune fanilor sa nu se ingrijoreze
» Junsu va prezinta noul sau catelus

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hottest Romania :: Forum 2PM :: News-
Mergi direct la: