Hottest Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


HOTTEST Boy Band
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Haideti sa ne cunoastem mai bine ^.^

In jos 
+12
Emmy Lee
Dominique.
MinHii
Park Karen
DyaD4You
GB06NS
Choi YunHee
♬Bunny♬
Ana
chanana^^
♥♪♪•Ϋa§ my♪•º
Sojy
16 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorMesaj
Sojy
Fondator
Fondator
Sojy


Mesaje : 310
Data de inscriere : 31/01/2011
Varsta : 32
Localizare : Constanta

Haideti sa ne cunoastem mai bine ^.^ - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Haideti sa ne cunoastem mai bine ^.^   Haideti sa ne cunoastem mai bine ^.^ - Pagina 6 Icon_minitimeMier Feb 02, 2011 3:45 pm

Rezumarea primului mesaj :

Hello ma numesc Sojy si sunt fondatorul acestui forum. Am 19 ani sunt din Constanta si si fan K-PoP dar nu in ultimul rand fan 2PM.
Sper sa va simtiti bine alaturi de mine si de subiectele si noutatile despre baietii pe care le veti gasi aia.
Razz
Haideti sa ne cunoastem mai bine ^.^ - Pagina 6 Myjh10

Aceasta poza este doar pentru a aduce un zambet din partea baietilor pe fetele voastre.
Ce credeti au reusit?
Sus In jos
https://hottest.forummotion.com

AutorMesaj
ElizaKiss4u
Newbie
Newbie



Mesaje : 13
Data de inscriere : 31/08/2011

Haideti sa ne cunoastem mai bine ^.^ - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Haideti sa ne cunoastem mai bine ^.^   Haideti sa ne cunoastem mai bine ^.^ - Pagina 6 Icon_minitimeVin Mar 09, 2012 1:03 pm

id-ul e G_Eliza_4u si nr ti-l dau pe mess Razz
Sus In jos
Sojy
Fondator
Fondator
Sojy


Mesaje : 310
Data de inscriere : 31/01/2011
Varsta : 32
Localizare : Constanta

Haideti sa ne cunoastem mai bine ^.^ - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Haideti sa ne cunoastem mai bine ^.^   Haideti sa ne cunoastem mai bine ^.^ - Pagina 6 Icon_minitimeVin Mar 09, 2012 1:06 pm

ok mersi ^.^
Sus In jos
https://hottest.forummotion.com
ElizaKiss4u
Newbie
Newbie



Mesaje : 13
Data de inscriere : 31/08/2011

Haideti sa ne cunoastem mai bine ^.^ - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Haideti sa ne cunoastem mai bine ^.^   Haideti sa ne cunoastem mai bine ^.^ - Pagina 6 Icon_minitimeVin Mar 09, 2012 1:07 pm

cu placere Haideti sa ne cunoastem mai bine ^.^ - Pagina 6 788559
Sus In jos
CupcakeT

CupcakeT


Mesaje : 3
Data de inscriere : 21/03/2012
Varsta : 28
Localizare : Baia Mare

Haideti sa ne cunoastem mai bine ^.^ - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Haideti sa ne cunoastem mai bine ^.^   Haideti sa ne cunoastem mai bine ^.^ - Pagina 6 Icon_minitimeMier Mar 21, 2012 7:14 am

Buna tuturor Ma numesc Andreea , am 16 ani si sunt din Baia Mare (zici ca ma prezint la Romanii au talent =)) ). Imi puteti spune si Andy .sunt o fire foarte energica si entuziasta de obicei.Sunt un ELF la origini insa recent baietii din 2PM mi-au acaparat atentia.Bineinteles ca in acelasi timp sunt si Primadonna,VIP,Shawol etc . dar forumul acesta este o sansa pentru mine sa intalnesc fani romani ai trupei si sa aflu chestii noi despre ei. Desi nu prea am ascultat multe melodii de-a lor,mi se par foarte simpatici din show-uri.Preferatul meu este Nickhun pentru ca e adorabil (am o ciudata inclinatie spre baietii cute ex: Taemin,Sungmin, GD xD etc.)in fine imi place pentru ca vorbeste la perfectie engleza dar nu se mandreste cu asta cum fac altii Apoi, imi mai place Junho Foarte mulllllt <3 expresia fetei e asa de draguta si imi place ca rade mult xD in fine, trupa are muta vitalitate si energie, probabil de aia imi plac foarte mult , iar melodia mea favorita este Don't Stop Can't stop, desi imi place si I'll be back sau heartbeat,again & again .nu sunt fana Kpop de mult... de vreo 4 luni? cam din vara..de la inceputu verii xD insa sunt fana Jpop de vreo 3-4 ani chiar daca Kpop-ul imi ocupa cam toata ziua. hmm..ce sa va mai zic ..nu stiu..cred ca oricum am zis destule..in caz ca mai aveti voi intrebari ^^ ma voi stradui sa ajut forumul cu ce pot (traduceri sau alte chestii) si sper sa ne intelegem bine cu totii <3
Razz
Sus In jos
Sojy
Fondator
Fondator
Sojy


Mesaje : 310
Data de inscriere : 31/01/2011
Varsta : 32
Localizare : Constanta

Haideti sa ne cunoastem mai bine ^.^ - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Haideti sa ne cunoastem mai bine ^.^   Haideti sa ne cunoastem mai bine ^.^ - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Mar 22, 2012 1:52 pm

hey ma bucur ca te-ai inscris pe acest forum andy^.^ eu sunt sojy ^.^
te asemeni asa te mult cu mine gosh hehe numai ca eu sunt mai mare...esti un boboc si bine ai venit inca o data printre noi^.^
am avea nevoie de jurnalisti daca ai vrea sa intrii,mi-ar fii de mare ajutor^.^
Sus In jos
https://hottest.forummotion.com
Continut sponsorizat





Haideti sa ne cunoastem mai bine ^.^ - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Haideti sa ne cunoastem mai bine ^.^   Haideti sa ne cunoastem mai bine ^.^ - Pagina 6 Icon_minitime

Sus In jos
 
Haideti sa ne cunoastem mai bine ^.^
Sus 
Pagina 6 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hottest Romania :: Forum 2PM :: 2PM Band-
Mergi direct la: