HOTTEST Boy Band
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 
 

 Membrii 2PM Band

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Sojy
Fondator
Fondator
avatar

Mesaje : 310
Data de inscriere : 31/01/2011
Varsta : 26
Localizare : Constanta

MesajSubiect: Membrii 2PM Band   Mier Feb 02, 2011 6:52 am

Kim Junsu
Junsu (născut la 15 ianuarie 1988) , numele complet Kim Junsu , sa născut în Daegu, Coreea de Sud. Înainte de a canta, Junsu a intrat si a castigat diverse concursuri de poem-cântec scris. El a fost initiat la o auditie pentru YG Entertainment, unde sa împrietenit cu G-Dragon şi Yang Tae de Big Bang. El a fost acceptat în ambele YG & JYP, dar a ales să ia calea de JYP în decizia sa finală.
Kim Junsu Profile :

Name : Kim Junsu
Role in 2PM : Main Vocal
Nickname : Jun.K, Panda
Date of birth : 1st January 1988
Height : 180cm
Weight : 66kg
Blood Type : A
Religion : Buddhist
Languages : Korean, English (in order of fluency)
School : DongA School For The Arts
Hobbies : Composing, Fashion, Collecting accessories and shoes
Specialties : Singing, Writing (themes)
Ideal Woman : A girl who looks pretty when she smiles
Fav Food : Sourpatch, Sushi

First Seen : -Nil-
Shows : Mnet Hot Blood (2008), MBC Idol Army (2008-2009), Mnet It’s Time 2PM (2009)
Aparent, o fată Thai a fost răspândire de ştiri că ea şi vocalistul principal 14 lui, Kim Junsu sunt împreună sau cel puţin a fost Junsu ei curte. Relaţia sa întâmplat, potrivit unor surse, atunci când a plecat la 14 Thailanda pentru a promova albumul lor în ţara respectivă.

Iată-mi iau pe această temă. Cred că acestea sunt minciuni fabricate de fata. Ea este de raspandire aceste ştiri aşa-numitele să trezească interesul publicului pe ea. La fel de mult ca vreau sa o cred, eu nu pot imagina cum ar putea o relaţie floare, având în vedere circumstanţele.
Ştiu Kim Junsu nu vorbeşte şi nu înţelege că limba engleză mult aşa cum se vede în MTV lor Iggy culise video. De asemenea, nu cred că el ştie Thai suficient pentru a începe sau de a fi pe o conversaţie. Cel puţin prin el însuşi. Deci, cum poate fi acolo scântei în cazul în care nu există comunicare? Fata Thai pare dragut, dar Kim Junsu nu pare a fi tipul de la baza relaţiei sale exclusiv pe arata.

Şi după lucrurile pe care le-au spus şi făcut pentru ultimele zile, eu sincer simt ca, folosind doar Kim Junsu şi 14 pentru a obţine unele atenţie. 14 este cea mai tare grup coreean în Thailanda chiar acum. Cred ca declama ei facebook este chiar atât de prost. Pur şi simplu arată cum fel de persoana este ea.

Kim Junsu este dulce, sensibil si timid

solistul vocal al grupului, îşi exprimă dragostea pentru părinţii lui, cum el nu vrea ca oamenii să cred că el miroase, si ceea ce primul site merge în când el devine pe computer. (El merge pe Seoulbeats Crazy dreapta Ok,? JK IM, dar care ar fi droguri.!)
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://hottest.forummotion.com
Sojy
Fondator
Fondator
avatar

Mesaje : 310
Data de inscriere : 31/01/2011
Varsta : 26
Localizare : Constanta

MesajSubiect: Re: Membrii 2PM Band   Mier Feb 02, 2011 7:00 am





Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://hottest.forummotion.com
 
Membrii 2PM Band
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hottest Romania :: Forum 2PM :: 2PM Band-
Mergi direct la: